Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Wypoczywaj naturalnie z korzyścią dla zdrowia

Wciąż pracujesz na najwyższych obrotach, a wieczorem marzysz tylko o pójściu spać? Czujesz się zmęczony, zestresowany, w trakcie weekendu nie potrafisz odpocząć? Wypijanie hektolitrów mocnej kawy nie daje już orzeźwienia i pobudzenia?

Twój organizm daje Ci jasny sygnał – czas odpocząć!

 
Stres i ciągłe przemęczenie - źródłem dolegliwości XXI wieku!
Współcześnie ludzie wciąż pracują, żyją w biegu, chcą pokazać, że mogą więcej, szybciej i lepiej. Ta ciągła pogoń za pracą, lepszym życiem i kolejnymi awansami sprawia, że zapominamy o sobie i tym, co dla nas najważniejsze – naszym zdrowiu i bliskich!

  • Każdy z nas pragnie mieć dobrą pracę, osiągać zawodowe sukcesy, być docenianym. Szczególnie obecnie, w dobie światowego kryzysu gospodarczego staramy się zapewnić sobie i swoim najbliższym dobrą sytuację finansową i lepsze perspektywy na przyszłość. Ciągła praca, stres i ściganie się z samym sobą to prosta droga do pracoholizmu i wyczerpania organizmu. Każdy z nas każdego niemal dnia zmaga się z wieloma stresującymi sytuacjami, a ilość i natłok obowiązków w końcu mogą doprowadzić nas do najbliższego gabinetu lekarskiego. Możemy jednak się przed tym uchronić! Wystarczy przez chwilę pomyśleć tylko o sobie - Twoje przemęczone ciało i wyczerpany umysł błagają o chwilę odpoczynku! Tym razem nie pomoże już kolejna filiżanka kawy czy suplementy diety. Tym razem potrzebujesz prawdziwego wypoczynku!

 
Także Ty możesz sobie pozwolić na chwilę relaksu! 
Wydaje Ci się, że na urlop w pięknym, ciepłym i przesyconym spokojem miejscu nie masz ani czasu, ani możliwości finansowych? Nic bardziej mylnego! Aby zaznać chwili relaksu, odpocząć i naładować życiowe akumulatory wcale nie musisz udać się w kilkugodzinną, męczącą podróż samolotem lub planować wypoczynku z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

  • Nasz południowy sąsiad – Słowacja, to niewyczerpane źródło ciekawych atrakcji, możliwości wypoczynkowych i regeneracyjnych. Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś tego bogatego w gorące, zdrowotne źródła kraju to nie zwlekaj! Rezerwacja i podróż zajmą Ci niewiele więcej czasu niż spakowanie walizki. Cisza, spokój, bliskość natury są na wyciągnięcie ręki! Zadbanie o swoje zdrowie nie kosztuje wiele, a przynosi jedynie korzyści. Już teraz możesz odkryć Słowację wraz ze wszystkimi jej atrakcjami: przeciwbólowymi kąpielami borowinowymi, odprężającymi wodami termalnymi czy pięknymi górskimi widokami, które są kojącą ucztą dla ducha!

 
Miejsce, które leczy zarówno ciało, jak i duszę...
W trakcie urlopu preferujesz jednak aktywny wypoczynek, skoki adrenaliny lub chcesz ciekawie spędzić czas z dziećmi? Nieodkryte jaskinie, stare zamczyska i mnogość Aquaparków, które znajdują się w pobliżu gorących źródeł to gratka dla wszystkich żądnych urlopowych przygód! Gorące, słowackie źródła to najbardziej naturalny a zarazem najprzyjemniejszy sposób dbania o zdrowie. Jak nic innego łączy przyjemność wypoczynku z pozytywnym wpływaniem na zdrowie naszego organizmu.

  • Pobyt i kuracja w licznych kurortach termalnych wód na Słowacji pozwolą Ci wypocząć, zrelaksować się, nacieszyć oczy pięknymi widokami, zapomnieć o problemach oraz wyciszyć rozbiegane, zajęte pracą myśli. Zdrowotne aspekty pobytu przyjdą same! Nawet nie zauważysz kiedy poprawi się Twój nastrój, wróci życiowa energia, chęć do działania i podejmowania nowych wyzwań!

 

To już czas, abyś wzioł sprawy w swoje ręce i zadbał o siebie i najbliższych!
Czas na zdrowy wypoczynek przy gorących źródłach
termalnych wód, czas na Słowację!

 
/Grażyna Boruta

    Galeria:
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

5 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij