Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Dlaczego skorzystać?

1 Każdy klient otrzymuje fakturę VAT (polski rachunek) pozwalający skorzystać z dofinansowania funduszu socjalnego w zakładzie pracy.

2 ubezpieczenie KL i NNW zawierające szeroki pakiet ochrony w tym ryzyko wynikające z powikłań lub następstw "Chorób przewlekłych"

3 Specjaliści pracujący w Family Tour® zawsze pomogą wyszukać mi wypoczynek spełniający moje oczekiwania. Dbają o to bym był zadowolony.
 
4 Family Tour® dba o mnie nie tylko w czasie podpisywania umowy, ale zawsze w trakcie podróży i wypoczynku. Dzięki nim nie muszę się niczym martwić.
 
5 w biurze podróży Family Tour® zawsze znajdę coś dla siebie. Gdy potrzebuję zregenerować siły jadę do kurortu termalnych źródeł a gdy chcę przeżyć przygodę i wypocząć wybieram oazę SPA.
 
6 w Family Tour® stawiają, na jakość. Proponowane przez nich zakwaterowanie jest sprawdzone a ceny adekwatne do standardu usług. Znają się na tym, co robią. 
 
7 wypoczywając z Family Tour® mam gwarancje rzetelności i sprawdzonych informacji. 
 
8 z Family Tour® mogę wszystko załatwić nie wychodząc z domu.  Wszystkie potrzebne dokumenty do wyjazdu są mi przysyłane listownie. 
 
9 w Family Tour® mam ułatwiony kontakt z konsultantem. Mogę to zrobić mailowo lub telefonicznie. Jam mi w danej chwili jest wygodniej.
 
10 z Family Tour® mogę czuć się bezpiecznie. Nigdy mnie nie zawiedli! Mam gwarancję, że nie znikną z rynku z dnia na dzień.
 
11 z Family Tour – jestem przygotowana/y do odkrycia okolicznych atrakcji (bogaty pakiet podróżnika)
 
11 w sytuacjach awaryjnych Family Tour® jest do dyspozycji całodobowo -  Family Tour® to Biuro Podróży godne zaufania. Bez obaw polecam go znajomym.

 
Specjaliście FAMILY TOUR - jesteśmy pasjonatami, którzy rzetelnie i uczciwie pracują dla Państwa.
Opinie rzeszy stałych, wiernych i powracających Klientów mówią same za siebie.


Zapraszamy do grona zadowolonych klientów
Zdrowy wypoczynek - skorzystaj, warto!

 

Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

9 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij