Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Zanurzenie się w ciepłej wodzie to znakomita forma odpoczynku

  • Bohaterowie klasycznej literatury wielokrotnie wybierali się w podróż do wód dla odzyskania sił witalnych. Dzisiejsze kuracje w SPA to w rzeczywistości nic innego, jak kontynuacja tych tradycji.

Bohaterowie klasycznej literatury wielokrotnie wybierali się w podróż do wód dla odzyskania sił witalnych. Dzisiejsze kuracje w SPA to w rzeczywistości nic innego, jak kontynuacja tych tradycji.

 

Relaks z korzyścią dla zdrowia (po sąsiedzku) Zanurzenie się w ciepłej wodzie to znakomita okazja do odpoczynku i zapomnienia o codziennym stresie. Przebywanie w niej wyrównuje oddech i oczyszcza drogi oddechowe, wzmacnia odporność organizmu i delikatnie pielęgnuje skórę na całym ciele, chroniąc ją na długi czas przed infekcjami. 

Miejscem, w którym można zażyć kąpieli w wodzie termalnej i napić się jej, jest kurort Piestany na Słowacji. Nazywany rajem dla duszy i ciała, stał się sławny na całym świecie, dzięki nowoczesnym metodom leczenia reumatyzmu i regenerującym właściwościom wód termalnych i mikroklimatu. Ulokowany na pięknej wyspie, posiadającej luksusowy park i dającej liczne możliwości aktywnego spędzenia czasu, jest wspaniałym wyborem dla tych, którzy planują wypoczynek/urlop i szukają wytchnienia od codzienności.

- Kurort Piestany to największy ośrodek tego typu na Słowacji – podkreśla Grażyna Boruta specjalista z biura podróży Family TOUR (www.familytour.pl), od wielu lat zajmujący się organizowaniem wyjazdów do tego kurortu. – Niezwykłe właściwości wód termalnych i piękne otoczenie ośrodka przyciągają co roku wiele osób, szukających odpoczynku i szansy na poprawę zdrowia. 

Tradycja kurortu SPA Piestany liczy już ponad 200 lat. Temperatura wód osiąga tu od 67-69°C i zawiera unikatowe elementy mineralne, w tym różne formy siarki. To jej lecznicze właściwości tworzą wielowiekową renomę kurortu. 

 

All Inclusive wypoczynek w renomowanym
kurorcie wód.. PIESTANY
>>>więcej<<<

 

    Galeria:
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

5 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij