Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

• Jak zapobiec utracie zdrowia związanej z nadmiarem stresu

Kąpiel w termalnej wodzie (Bojnice, Piestany) przynosi ulgę obolałym, napiętym mięśniom i pozwala myślom odpłynąć w kierunku dalekim od codziennych kłopotów. Liczne zabiegi przeprowadzane w wodzie, masaże, sauna, baseny, hydroterapia – to tylko niektóre z dobroczynnych stron pobytu.

 

Coraz szybciej zachodzące wokół zmiany, konieczność ciągłego dostrajania się i przystosowywania do nowych warunków sprzyjają jednemu: pojawieniu się stresu. Badania naukowców udowadniają, że konsekwencje stresów różnego pochodzenia (np. rodzina i praca) kumulują się. Ma to miejsce zwłaszcza wtedy, gdy między jedną sytuacją stresującą a kolejną nie nastąpi dostatecznie długa przerwa, pozwalająca na relaks i odpoczynek.
Jak temu przeciwdziałać? Jak z nim walczyć?

 

Aby zapobiec utracie zdrowia i zredukować poziom stresu,

termalne baseny bojnic

należy regularnie przeznaczać czas na odpoczynek: posłuchać ulubionej muzyki, poczytać książkę czy pójść na spacer z psem. Warto też wyjechać na parę dni i odpocząć od codzienności oraz tego, co nas otacza. Dobrym pomysłem okaże się na pewno wyjazd choćby na weekend do kurortu wód termalnych, gdzie nie tylko możliwy jest całkowity relaks w trakcie kąpieli, ale i odnowa biologiczna w czasie profesjonalnych masaży i zabiegów

 

Z roku na rok coraz więcej osób korzysta z wyjazdów do Termalnych WÓD SPA z szeroką ofertą terapii relaksacyjnych – mówi Grażyna BORUTA, specjalista z biura podróży Family TOUR®. – Najbardziej atrakcyjne są kurorty Piestany i Bojnice na Słowacji, malowniczo ulokowane zapewniają bogaty wybór zabiegów w wodach termalnych i regenerację.

 

Kąpiel przynosi ulgę obolałym, wciąż napiętym mięśniom i pozwala myślom odpłynąć w kierunku dalekim od codziennych kłopotów. Liczne zabiegi przeprowadzane w wodzie, masaże, sauna, baseny, hydroterapia – to tylko niektóre z dobroczynnych stron pobytu. Dodatkowo, gość kurortu ma pewność, że wszystkie zabiegi, którym się poddaje, sprzyjają jego zdrowiu, gdyż nad całością czuwają lekarze i eksperci rehabilitacji.

 

Kurort Bojnice
zaciszne, arcyciekawe miasteczko ulokowane w środkowej Słowacji, z dala od przemysłu i wielkich miast. Słynne z bajkowego zamku, jaskiń, ZOO i zabytków. W jego spokojnym cichym zakątku, wprost przy naturalnych gorących źródłach wód termalnych wśród drzew i maleńkich jeziorek ulokowany jest kurort (uzdrowisko), w którym doskonale wypoczniemy, zregenerujemy siły oraz zadbamy o nasze zdrowie, także na przyszłość!
Więcej: http://familytour.pl/slowacja-kurort-bojnice-termalne-zrodla-kompleksowy-pakiet-wypoczynek-wczasy-urlop-ferie-wszystko-w-cenie.html 

 

Kurort Piestany
dzięki położeniu w dolinie Vagu, szeroko otwartej na południe, odznaczają się wyjątkowo łagodnym mikroklimatem i dużym nasłonecznieniem. Dzięki naturalnym gorącym źródłom wyjątkowych wód termalnych, mikroklimatowi i własnej borowinie - kurort Piestany zaliczany jest do najlepszych na Słowacji i na świecie!
Więcej: http://familytour.pl/slowacja-piestany_kurort-termalne-wody-pakiet-zdrowy-wypoczynek.html 

    Galeria:
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

8 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij