Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Odprężenie, relaks, pielęgnacja – to atuty zdrowego wypoczynku w termalnych wodach

  • Kierunek zdrowie przez odprężenie i relaks

Prawdziwego wypoczynku szukajmy nad wodą. Sam widok wody i jej łagodny szum sprawiają, że nasze nerwy się uspokajają, a my się wewnętrznie wyciszamy. Jednak myśląc o wypoczynku nad wodą, wcale nie musimy zakładać wyjazdu nad ciepłe morze i plażowanie. Alternatywą jest wyjazd do "źródeł"..

Wody mineralne
Eksperci polecają Family Tourwypływające z głębokości ponad 60 m p.p.m., przy których przed wiekami powstał kurort Bojnice, cechuje nie tylko temperatura oscylująca między 28 a 58 stopni Celsjusza. Choć to dzięki niej zyskały przydomek „gorących”. Powstały w wyniku aktywności wulkanicznej, co sprawia, że składają się z minerałów w pierwotnych - czystych formach w unikatowym połączeniu w życiodajnej wodzie. To właśnie ich naturalna temperatura oraz wyjątkowe właściwości odpowiadają za popularność, korzystnie wpływając na zdrowie i samopoczucie.
 
Na zdrowe wakacje czas
Jeśli atuty gorących wód nas przekonują, to nadchodzi najbardziej ekscytująca część planowania wybór terminu – i tu mamy pełną dowolność zarówno gorące wakacje, jak i złota jesień to wymarzony wprost czasy dla wypoczynku w kurorcie termalnych wód Bojnice. - Kąpiąc się w nich, jednocześnie zadbamy o zdrowie – mówi Grażyna Boruta, specjalista z biura podróży Family Tour, zajmujący się organizowaniem wyjazdów na Słowację. - Wody zwiększają odporność organizmu, poprawiają krążenie, regulują problemy z oddychaniem i pomagają w leczeniu reumatyzmu.
 
Zabiegi w kurorcie
jest ich ponad 60 bazujących na zabiegach wykonywanych w wodach termalnych, specjalnych masażach, elektroterapii, akupunkturze, okładach borowinowych... Jeśli w cenie prawdziwego odpoczynku i niezapomnianych wakacji z dala od miasta, w bliskości pięknej przyrody, możemy jednocześnie poprawić swoją kondycję to, czego chcieć więcej? Zaplanuj choćby krótką wycieczkę – dla przyjemności, zdrowia i rozładowania stresu.
 
Słowacja gdzie wypoczywać?
Bojnice leżą w centralnej części Słowacji, co jednak nie wyklucza tego, że jest to miejsce niezwykle zaciszne. Urokliwa lokalizacja sprawia, że możemy naprawdę tu odpocząć: czy to chodząc po lasach liściastych, czy to decydując się na bardziej wymagającą aktywność i chodzenia po okolicznych górach i dobrze oznakowanych szlakach. Bojnice położone są, bowiem na wysokości 298 m n.p.m. we wschodniej części gór Malá Magura w chronionej strefie klimatu umiarkowanego zasiedlonej już w "epoce kamienia". 
 
Pełna oferta zdrowego wypoczynku >>tutaj<<

 

Sprawdzenie dostępność wolnych miejsc przez >>formularz<<
lub bezpośrednio u specjalisty p. Grażyny Boruta
(w godz. 8.30-20.00)
Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500
    Galeria:
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

8 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij