Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Za co kochamy wypoczynek przy gorących źródłach?

  • "Gorący weekend" - wSPAniały relaks w oazie termalnych wód i atrakcji

- doskonały relaks, cudowna poprawa samopoczucia, a także odczuwalne polepszenie kondycji zdrowotnej – to tylko niektóre z powodów, dla których coraz więcej osób wybiera wypoczynek w kurortach SPA i wellness i decyduje się na zabiegi w gorących źródłach. A za co my je kochamy?

Eksperci polecają Family TourWszyscy ci, którzy doceniają to, co naturalne i zdrowe, są zachwyceni zabiegami wykonywanymi w wodach termalnych. Dzięki wysokiej temperaturze i unikatowej kompozycji z różnorodnych elementów mineralnych mają nieporównywalne z niczym innym lecznicze właściwości. Dobroczynnie wpływają na nasze ciała i dusze – kąpiele w nich poprawiają zarówno kondycję fizyczną, jak i samopoczucie. 
 
Ich wysoka temperatura, wahająca się od 28 do 52ºC, wynika wyłącznie z działania praw natury. Gorące źródła wypływają na powierzchnię ziemi z głębokości około 1200-1500 metrów w każdej sekundzie dnia i nocy, dostarczając nam kolejne niezastąpione dawki zdrowia i dobrego nastroju. 
 
Dobre dla zdrowia
Wody termalne korzystnie wpływają na nasze zdrowie. Zwiększają odporność organizmu, usprawniają zachodzące w nim procesy, a tym samym kompleksowo polepszają stan zdrowia. Kąpanie się w nich ma pozytywne skutki dla układu nerwowego, przynosi ukojenie skołatanym nerwom i błogie uczucie spokoju. 
 
Specjaliści zalecają wyjazd do kurortów gorących wód tym osobom, które odczuwają bóle reumatyczne czy chorują na schorzenia kręgosłupa. Z pewnością pomogą również wszystkim tym, którzy prowadzą siedzący tryb życia i dużo czasu spędzają pracując przy komputerze – kąpiele w gorących wodach termalnych zregenerują ich siły i sprawią, że dręczące ich, na co dzień bóle i stresy ustąpią.
 
Czy już to nie wystarczy, by pokochać regenerujące terapie w wodach termalnych?
 
Doskonałe samopoczucie
Skorzystaj - eksperci polecają family TourNie tylko bezboleśnie i bez wysiłku pomagają nam poprawić kondycję fizyczną, ale również poprawiają nam nastrój. Zanurzenie się w wodach termalnych złagodzi objawy Twoich dolegliwości, a jednocześnie ich relaksacyjne właściwości przywrócą Ci doby humor. Z kąpieli wyjdziesz jak nowo narodzona osoba, z uczuciem spokoju i zdrowia. 
 
Dodatkowo wakacje u wód dostarczą nam wielu atrakcji: kurorty zazwyczaj są położone w miejscach atrakcyjnych turystycznie. Dzięki czemu możemy połączyć zdrowe i pożyteczne z tym, co przyjemne. Wyjazd na kurację w gorących źródłach to doskonałe połączenie dbania o zdrowie i fascynujących podróży.
 
Jeżeli tak jak my kochasz gorące źródła, przyłącz się do nas i polub nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/gorace.zrodla (I Love Gorące Źródła). 
 
Znajdziesz tam wiele cennych informacji na temat wód termalnych i ich właściwości. Dowiesz się również, gdzie ulokowane są najatrakcyjniejsze i najbardziej znane kurorty wód termalnych.

 

Poznasz również historię wód. Chcemy na bieżąco informować Cię o tym, co dotyczy gorących źródeł mineralnych. Będziemy dzielić się zdjęciami z najpiękniejszych centrów wellness.

 

A jeżeli zechcesz, prześlesz nam również swoje zdjęcia, komentarze i wspomnienia z pobytu u źródeł. Zapraszamy serdecznie!
 

    Galeria:
Family Tour film
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

3 osoby oglądają tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij