Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Sylwester Węgry Baseny Termalne 2021-2022

  • Sylwester w Termach Visegrad

Chciałbym zachęcić do skorzystania z zdrowego wypoczynku przy gorących źródłach wód termalnych w Oazie wód termalnych Visegrad (Wyszehrad) na Węgrzech.
#Węgry-Termy-Sylwester #Sylwetser-2021/2022

Chciałbym zachęcić do skorzystania z zdrowego wypoczynku przy gorących źródłach wód termalnych w Oazie wód termalnych Visegrad (Wyszehrad) na Węgrzech. Wypoczynku połączonego z hucznym powitaniem Nowego Roku. wSPAniale regenerującego z korzyścią dla zdrowia teraz i na przyszłość. Słowem "Zdrowy Krok w Nowy Rok" (Zdrowym krokiem...)

Dlaczego:
1) bez testów i szczepień TERAZ, a wszystko wskazuje na to, iż także w okresie Sylwestra Węgry pozostaną otwarte dla każdego! Przed wyjazdem nie trzeba wykonywać testów, nie trzeba być osobą zaszczepioną. Po prostu - jest tak jak przed pandemią. Dojazd własny przez Słowację także nie wymaga robienia niczego nie trzeba się testować, szczepić czy wypełniać jakichś formularzy informacyjnych w Internecie - na przejazd jest aż 24 godziny i wyznaczone trasy tranzytowe pokrywają się z drogami dojazdu.
2) THermal Resort VISGRAD należy do najlepszych ośrodków zapewniających wspaniały, zdrowy wypoczynek przy całorocznych basenach wód termalnych (kryte i odkryte). Nasz pakiet zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Wygodny pokój, wyżywienie w formie szwedzkich stołów, korzystanie z basenów termalnych wód, saun, fitness i infrastruktury sportowej.
3) Sylwester - będzie wyjątkowym powitaniem nowego Roku, na 3 salach, przy żywej muzyce i DJ-owi (do wyboru) oraz rozmowach i biesiadzie w niezwykle przyjaznej, malowniczej i życzliwej atmosferze.

Kompleks Thermal Resort**** jest przepięknie zlokalizowany w zakolu Dunaju nie daleko od "Wyszechradzkiego" zamku. Zapewnia to spokój i przepiękne widoki o każdej porze dnia.

Termalne Baseny i atrakcje czynne są od godziny 10.00 do 21.00. W niektóre weekendy dłużej.

Dlaczego z naszym Biurem? - jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Resortu, oferujemy korzystny cenowo pakiet korzyści niezbędnych aby wypoczywać bez stresu (u nas cena zawiera wszystko), klienci dojeżdżają potem wszystko toczy się dla ich wygody bez "wyciągania" ręki po dopłaty.. (za fitness czy sauny).

Czy jest potrzebna znajomość języka węgierskiego?
Nie obsługa rozmawia w językach niemieckim i angielskim dodatkowo biegle posługuje się translatorami języka Polskiego - więc wystarczy nam smartfon!


Słowa kluczowe:
#Węgry Nowy Rok
#Węgry Sylwester
#Sylwester 2021-2022
#Węgry Sylwester 2021-22
#Sylwester Termy Węgry
#Sylwester Węgry baseny termalne


W razie wątpliwości nasi eksperci służą pomocą
Grażyna Boruta i Patrycja Bizoń
tel. 33 853 2075 mobil. 53 43 43 500

 

 

    Galeria:
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

9 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij