Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

• Zimowy zawrót głowy w słowackich Tatrach

  • Słowacja Zima Poprad

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami jest pewna kraina, do której choć raz każdy powinien pojechać. To właśnie tu, czas zwalnia, dni i wieczory są przyjemnie długie, by w pełni można korzystać z zimowego szaleństwa na świeżym powietrzu oraz kąpieli w uzdrawiających wodach termalnych.

Słowacja - zimowe wakacje w oazie wód termalnych >formularz sprawdzenie dostępności wolnych miejsc<To nie bajka opowiadana na dobranoc 
To prawda a miejsce, o którym mowa to nic innego jak Poprad w słowackich Tatrach, który jako jedna z pierwszych, pradawnych osad. Mało kto dziś wie, że ta obecnie klimatyczna miejscowość, znajdująca się w malowniczym otoczeniu ośnieżonych szczytów górskich, była początkowo wielkim wykopaliskiem archeologicznym. Czy warto szukać, zatem innego miejsca, które będzie połączeniem świetnej zabawy, poprawy naszego zdrowia oraz unoszącej się w powietrzu historii naszych przodków?
 
Tu powietrze ma całkiem inny smak 
Jest krystalicznie czyste, orzeźwiające, pobudzające. Między jednym a drugim zimowym sportem, skusicie się na relaks i odpoczynek, jaki zapewnią Wam szerokie usługi wellness i Spa, czy bardziej profesjonalne zabiegi lecznicze: hydroterapia, masaże, termoterapia, fototerapia. Gdy do tego wszystkiego dodamy jeszcze, iż to jeden z najnowocześniejszych obiektów Słowacji. Z pewnością najbardziej komfortowy, całoroczny kompleks atrakcji i basenów termalnych wód u podnóża Tatr. To już chyba nikt nie oprze się, by nie zobaczyć tego na własne oczy. W pakiecie Family Tour® naprawdę nie sposób się tu nudzić!
 
wSPAniały, zimowy wypoczynek w oazie wód termalnych:
http://familytour.pl/slowacja-termy-poprad-zima-zdrowy-wypoczynek-baseny-termalne-narty.html

Sprawdzenie wolnych miejsc >>formularz<<

    Galeria:
Pokaż film
Ośrodki narciarskie
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

5 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij