Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Rowerem baseny termalnych wód - korzystna harmonia

  • Słowacja rowerem

Aktywność i wypoczynek - jak je najprzyjemniej połączyć? Wielbiciele jazdy na rowerze znają odpowiedź. Wycieczki rowerowe mogą być jeszcze zdrowsze – jeśli wzbogacić je o kąpiele w wodach termalnych oraz regenerujące masaże i zabiegi.

Jeżeli myślimy o udanym urlopie, to warto wziąć pod uwagę możliwość połączenia jazdy na rowerze z odpoczynkiem w termach. Z pewnością korzystnie wpłynie to na nasze samopoczucie, a wypoczynek oparty na równowadze aktywności i relaksu okaże się strzałem w dziesiątkę. 
 
Aktywny relaks z korzyścią dla zdrowiaAktywność i wypoczynek - jak je najprzyjemniej połączyć?
Wielbiciele jazdy na rowerze znają odpowiedź. 

 
Każdy cyklista jest przekonany, i słusznie, że jazda na rowerze to samo zdrowie. Aktywny udział niemal wszystkich mięśni, hausty świeżego powietrza i piękne plenery widziane z siodełka to te atuty wycieczek rowerowych, o których amatorzy tego sportu mogą opowiadać godzinami. 
 
Jazda na rowerze to aktywność, wypoczynek i przede wszystkim spora frajda. A na dodatek tę przyjemność można jeszcze rozszerzyć o zadbanie o zdrowie w inny, naturalny sposób – coś dla tych, którzy po zsiąściu z roweru chcą zregenerować siły i jednocześnie poprawić swoją kondycję.
 
Otóż rozwiązaniem dla nich jest wypoczynek w oazie termalnych wód gdzie do woli będą korzystać z atrakcji jakie zapewnia nowoczesny kompleks i komfortowe usługi w wolnym czasie zaś odkrywać i podziwiać świat z perspektywy siodełka roweru (można przywieść własny lub też wypożyczyć na miejscu)
 
Na rowerze do słowackiego SPA? 
Malownicze tereny jakby stworzone na potrzeby jazdy na rowerze łączą się tu z szerokim wyborem oaz i kurortów przy gorących (termalnych) źródłach wód. Połączenie rowerowych aktywności z kąpielami w wodach mineralnych wzmocni korzystny efekt wypoczynku. Na wycieczkach po kurorcie jak i w jego pobliżu odkryjemy wiele turystycznych atrakcji i zabytków – tak architektury, jak i przyrody – a na końcu wyprawy zregenerujemy siły w miejscu zatrudniającym specjalistów, którzy doskonale wiedzą, czego potrzebuje zmęczone ciało po wzmożonym wysiłku.
 
wSPAniały wypoczynek w kurorcie termalnych wód AFRODYTASłowacki przewodnik Family Tour® podpowie trasy i zaproponuje, jakie zabytki możemy zwiedzić. Zasugeruje, co warto zobaczyć i jakie imprezy odbywają się w danym czasie w okolicy. A na koniec zaproponuje nam, gdzie możemy odpocząć, jednocześnie dbając o zdrowie.
 
Słowackie kurorty dla rowerzysty
„w siódmym niebie” - kurort Rajskich Teplic nie bez powodu jest nazywany rajem dla duszy i ciała term AFRODYTY. Zapewnia szeroki wybór zabiegów z użyciem wód termalnych. W czasie kąpieli zrelaksujemy się, poprawimy wygląd, zadbamy o zdrowie, a przede wszystkim zregenerujemy siły. Wszystko to dzięki unikatowym elementom mineralnym zawartym w termalnych wodach (ich temperatura waha się tu od 18-42°C)..
http://familytour.pl/slowacja-termy-afrodyta-termalne-baseny-sauny-kurort-termalnych-zrodel-kompleksowy-pakiet-wypoczynek-regeneracja-zdrowie.html 


Inne atrakcje czekają nas w oazie termalnych wód POPRAD gdzie do naszej dyspozycji będzie cały Aquapark termalnych atrakcji wraz z nowo otwartym kompleksem saun i fitness. W czasie dnia przejedziemy wiele tras poznając coraz to ciekawostki, a wieczorami odprężymy się zanurzając zmęczone ciała w basenach termalnych. Czego chcieć więcej?
http://familytour.pl/slowacja-poprad-baseny-termalne-gorace-zrodla-wgorach-wypoczynek-wczasy-ferie-urlop-wakacje-spa-stolica-slowackich-tatr.html

 

    Galeria:
Poprad wypoczynek
KOMPLEKS Poprad
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

2 osoby oglądają tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij