Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

• Zima, Narty i Gorące źródła

  • Słowacja Afrodyta

Zbliża się zima, więc wyciągamy terminarze i planujemy długo oczekiwany wyjazd na „zimowe wakacje”. Dokąd warto wybrać się w tym roku? Może moglibyśmy spróbować czegoś nowego? A gdyby tak połączyć sport ze zdrowym relaksem i zarezerwować pobyt „Family Tour®” w resorcie (oazie) wód termalnych?

w kurorcie wód termalnychPołączenie aktywności i wypoczynku
to dla wielu osób strzał w dziesiątkę. Nie przez cały urlop jednakowo chcemy dawać z siebie wszystko i szusować po stokach. Czasem, będąc w pięknej okolicy, marzymy o tym, by chwilę się zatrzymać i odpocząć. Jeśli przyłapaliśmy się kiedykolwiek na takiej myśli, to warto zastanowić się, czy wyjazd do oazy gorących źródeł nie jest odpowiedzią na tę potrzebę.
 
Kurort to miejsce wymarzone
Stworzone z myślą o osobach, które chcą odpocząć i poprawić swoją kondycję zdrowotną. Zadbamy tu o harmonię ducha i ciała, dzięki czemu wypoczynek okaże się naprawdę efektywny. W rezultacie każdy bawiący tu choćby przez krótki czas odzyskuje energię i wzmacnia swoją odporność – zarówno fizyczną, jak i psychiczną. 
 
To nie Bajka! - za górami, za lasami..
ale w odległości zaledwie kilku godzin jazdy samochodem. Już samo położenie sprawia, że czujemy, jakbyśmy znaleźli się w zupełnie innym świecie – miejsce urokliwe i spokojne, wymarzone dla tych, którzy szukają schronienia przed zimą i resztą świata, aby móc zażyć chwil wypoczynku i zregenerować siły witalne podkopane stresem i codziennymi wysiłkami.

 

Zimowe pakiety: http://familytour.pl/zimowe-wakacje_slowacja-wegry-czechy_termy-narty-sauny-fitness_pakiet-wellness-spa.html

 

Le­karz leczy, na­tura uzdrawia.
Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat. (łac.)
                                /Hipokrates/

 

    Galeria:
Pokaż film
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

5 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij