Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

MiniaSPA zdrowy wypoczynek z All Inclusive. Kurort PIESTANY 2021

  • MiniaSPA wypoczynek z wyżywieniem All Inclusive. Kurort PIESTANY 2021
  • Wersja do druku

MiniaSPA zdrowy wypoczynek w renomowanym
kurorcie wód i borowin
Słowacja - PIESTANY 2021

Dojazd własny lub specjalnie zorganizowany
dostepnosc Kontakt telefoniczny gorące źródła

Piestany: słynny renomowany kurort. Położony w dolinie Vagu, szeroko otwartej na południe, co zapewnia łagodny mikroklimat i duże nasłonecznienie. Własne gorące źródła dobroczynnych wód termalnych, siarkowe borowiny oraz bogata infrastruktura zapewniają wSPAniały, zdrowy wypoczynek w przepięknych okolicznościach przyrody.
 
MiniSPA zdrowy wypoczynek z wyżywieniem All Inclusive Piestany 2021Wody termalne i borowiny
Piestany słyną wyjątkowymi wodami: wapienno – magnezowymi i siarczanowo – wodorowęglanowymi o temp. od 30 do 70 °C. Uzdrowisko znane jest też z siarkowych borowin, których pozyskiwanie i lecznicze zastosowanie rozwijane jest tu od kilu wieków. Symbolem jest uzdrowiony przez Naturę i Zabiegi kuracjusz łamiący kulę/laskę po pobycie.
 
Relaks, sport i rozrywka
na miejscu animacje, dancingi, wieczorki muzyczne, koncerty, dyskoteki. Są boiska, kort tenisowy i pole golfowe z wypożyczalnią sprzętu. Wiele wyznaczonych tras do joggingu, spacerów i rowerów (wypożyczalnia). Mają swoje miejsce bażanciarnia, place zabaw, amfiteatr, mini ZOO. Spotkamy tu swobodnie spacerujące pawie i rybki w nigdy niezamarzających jeziorkach/oczkach wód termalnych. Zapraszamy.
 
Komfortowe zakwaterowanie
w części 3 gwiazdkowej: Ensana/Grand*** lub zmodernizowanej „nowy Design” Ensana/Splendid***+. W obu przypadkach pokoje funkcjonalnie wyposażone z łazienką, TV-sat, tel, minibarem/lodówką, Internet. Zapewniają wysoki standard wypoczynku i wygodę: baza zabiegowa, konsultacje, wyżywienie, własne baseny termalne, plaża/tarasy z leżakami – wszystko na miejscu!
 
Wyżywienie All Inclusive
Renomowany kurort wód termalnych i borowin PIESTANY 2021pełne wyżywienie śniadania, obiady i kolacje: szwedzkie stoły z nieograniczonym wyborem potraw i napoi (w tym lane piwo i lokalne wino) All Inclusive! Poza porami posiłków dodatkowo w Lobby barze oraz w barku przy basenach bufety z przekąskami, napojami, ciastkami i lodami All Inclusive (w tym lane piwo i lokalne wino od 11,00 do 20,30) – wszystko All Inclusive!!
 
Dodatkowo pakiet wybranych dobroczynnych zabiegów (miniSPA) w cenie wypoczynku GRATIS (opis w cena zawiera.) Zabiegi wraz z właściwościami opisane poniżej cena zawiera.
 

Mini SPA wypoczynek All Inclusive + zabiegi

Kurort PIESTANY MiniSPA

5 dni
(4 noce)

6 dni
(5 nocy)

7 dni
(6 nocy)

8 dni
(7 nocy)

ENSANA/GRAND*** (zabiegi/SPA)

1495 zł/os.

1795 zł/os.

1945 zł/os.

2195 zł/os.

ENSANA/SPLENDID***+ (zabiegi/SPA)

1595 zł/os.

1895 zł/os.

2195 zł/os.

2495 zł/os.

wSPAniały, zdrowy wypoczynek Food & Drink All Inclusive z wybranymi zabiegami GRATIS

 

 

Sprawdź TERAZ dostępność wolnych miejsc przez >>formularz<<
lub bezpośrednio u specjalisty p. Grażyny Boruta i Patrycji Bizoń
Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 (w godz 8.30-21.00)

 
 

Cena zawiera:
• 4/5/6/7 lub 8 dni (3-7 nocy) Thermal RESORT Ensana Grand/Splendid***+
pełne wyżywienie All Inclusive (zawiera także napoje – info w opisie) 
• korzystanie z basenów termalnych przy obiekcie GRATIS All Inclusive
• korzystanie z piaskowej plaży i tarasów słonecznych – GRATIS All Inclusive
• korzystanie z infrastruktury (leżaki, tarasy, masaże wodne) – GRATIS All Inclusive
• profesjonalne fitness centrum (obowiązuje strój sportowy) – GRATIS All Inclusive
• możliwość udziału Aqua aerobik, Bio Balance, Nordic Walking – GRATIS All Inclusive
Dodatkowo w cenie wypoczynku zabiegi (po konsultacji z lekarzem na miejscu, zabiegi tylko dla dorosłych)
• 5 dni (4 noce): 1x kąpiel w leczniczych wodach gorącego źródła „zerkadlisko”, 1x hydroterapia (masaż wodny z aromaterapią), 1x Peloidokinezioterapia (borowina, fango, itp. decyduje lekarz), 1x AQUABIKE rower podwodny.
• 6 dni (5 nocy): 2x kąpiel w leczniczych wodach gorącego źródła „zerkadlisko”, 1x hydroterapia (masaż wodny z aromaterapią), 1x Peloidokinezioterapia (borowina, fango, itp. decyduje lekarz), 1x AQUABIKE rower podwodny.
• 7 dni (6 nocy): 2x kąpiel w leczniczych wodach gorącego źródła „zerkadlisko”, 1x hydroterapia (masaż wodny z aromaterapią), 2x Peloidokinezioterapia (borowina, fango, itp. decyduje lekarz), 1x AQUABIKE rower podwodny.
• 8 dni (7 nocy): 2x kąpiel w leczniczych wodach gorącego źródła „zerkadlisko”, 1x hydroterapia (masaż wodny z aromaterapią), 2x Peloidokinezioterapia (borowina, fango, itp. decyduje lekarz), 1x tradycyjny okład borowinowy, 1x AQUABIKE rower podwodny.
10% RABATU na zakupione dodatkowo na miejscu zabiegi, masaże i borowiny
• możliwość uczestniczenia w animacjach i programie kulturalno-rozrywkowym
• Internet WI-FI w pokoju i lobby barze, całodobowa recepcja
• faktura VAT (polski rachunek) pozwalający skorzystać z funduszu socjalnego i odliczeń
• ubezpieczenie zdrowotne i turystyczne KL + NNW Signal Iduna
• oraz KL i NNW chorób przewlekłych do 10 000 €
• wypoczynek z Europejskim Certyfikatem Bezpieczeństwa Covid-19
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
• przed wypoczynkiem zestaw pomocnych informatorów– turystycznych
• mapa z planem dojazdu i atrakcji turystycznych

Cena nie zawiera: opłaty klimatycznej 1,5 €/os./dzień, parkowanie samochodu 2 €/dzień. Szlafrok 5 €/dzień. Pokój 1 osobowy +15%, Apartament +30%. Przejazd z Katowic, Zabrza, Bielska +390 zł/os.
Zniżki: dziecko do lat 6 Gratis, do lat 12 na dostawce -50%, do lat 17 na dostawce -15%. Dostawka dorosły -10%, wczesna rezerwacja (>30 dni) -2%.
+ GRATIS aromaterapia przy zabiegach - zapewnia odprężenie i regenerację!

 
Informacja o zabiegach w cenie wypoczynku:
 
Kąpiel w leczniczych wodach „zerkadlisko”
Bogata w minerały i ogrzana ciepłem wnętrza Ziemi „pieszczańska” woda termalna zawiera różne przydatne sole i pierwiastki śladowe, a także niewielką ilość siarkowodoru. Kąpiel w basenie (osobno dla mężczyzn i kobiet). Twoja kąpiel termalna zakończy się 15-minutowym suchym okładem ciała.
Jak pomaga kąpiel termalna?
Ciepło niegazowanej wody termalnej rozszerza naczynia krwionośne, poprawiając tym samym krążenie i rozluźniając mięśnie. Ponadto łagodzi sztywność i ból i niedomagania stawów i kręgosłupa. Dzięki zawartości siarki poprawia się również elastyczność tkanki łącznej oraz stan naszej skóry.
 
Hydroterapia (masaż wodny z aromaterapią)
Perełkowa kąpiel w wannie wypełnionej termalną leczniczą wodą mineralną (36-38°C), podczas której pęcherzyki powietrza przemieszczając się od dna ku górze delikatnie masują skórę. Charakteryzuje się wyjątkowo uspokajającym wpływem na ludzki organizm. Właściwości lecznicze: wpływa korzystnie na krwiobieg, stabilizuje ciśnienie krwi, poprawia kolor skóry, rozluźnia mięśnie, stymuluje system immunologiczny.
Jak pomaga masaż podwodny?
Celem tego masażu wodnego jest złagodzenie sztywności mięśni i tkanki łącznej oraz częściowe uwolnienie stawów. Jest to również jeden z najskuteczniejszych dostępnych zabiegów spa relaksujących.
 
Peloidokinezjoterapia
Medyczna nazwa oznacza zabieg – ruch dłońmi w borowinach (lub torfie). Odbywa się w małej wannie wypełnionej ciepłą leczniczą borowiną. Dłonie łącznie z nadgarstkami zanurza się w borowinie a następnie poddaje się szeregowi ćwiczeń pod kierunkiem fizjoterapeuty.
Jak pomaga peloidokinezjoterapia?
Zabieg jest szczególnie skuteczny w poprawie ruchomości i ukrwienia dłoni, wykorzystując jednocześnie lecznicze właściwości borowiny / torfu. Terapia skutkuje zmniejszeniem miejscowego obrzęku i okresowych sztywności stawów nadgarstków i dłoni oraz złagodzeniem napięcia mięśniowego w tych okolicach
 
Okład borowinowy
Najbardziej charakterystyczną cechą borowiny jest dobre magazynowanie ciepła i długi czas chłodzenia. Temperatura okładu wynosi zwykle 38-42 ° C, ale lekarz może przepisać inną temperaturę. Okład nakłada się na wskazane przez lekarza okolice ciała i stawów. Ciało jest następnie zawijane w arkusz izolacyjny i suchy prześcieradło lniane. Po 20 minutach borowina jest zmywana, a następnie 15-minutowy suchy okład na ciało, aby dopełnić dobroczynne efekty całego zabiegu.
Jak pomaga okład borowinowy?
Ciepło rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza metabolizm. W konsekwencji zabieg łagodzi przewlekłe stany zapalne. Ciepło rozluźnia również sztywne mięśnie i ścięgna oraz łagodzi skurcze. Zabieg łagodzi obrzęki stawów, napięcie mięśniowe, poprawia zaopatrzenie w składniki odżywcze skóry, wszystkich tkanek łącznych, a także dysków kręgosłupa. Ponadto wzmacnia procesy przeciwzapalne i odpornościowe organizmu. Oprócz schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, borowina nadaje się również do leczenia niektórych schorzeń skóry.
 
AQUABIKE - podwodny rower
Jazda na specjalnym rowerze stacjonarnym w basenie. Podczas każdego ruchu w wodzie musimy pokonać jej opór, a to sprawia, że mięśnie pracują intensywniej pod łagodnym masażem wody.
Jak pomaga podwodny rower?
Co ważne, ćwiczenia w wodzie nie obciążają stawów, kolejną zaletą podwodnego pedałowania jest masujący wpływ wody, który pomaga w walce o jędrną i zdrową skórę. Nie bez znaczenie jest też zastrzyk pozytywnej energii, jaki zwykle odczuwają osoby ćwiczące, mimo wykonanego wysiłku.

 

Sprawdź TERAZ dostępność wolnych miejsc przez >>formularz<<
lub bezpośrednio u specjalisty p. Grażyny Boruta i Patrycji Bizoń
Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 (w godz 8.30-21.00)

 

dostepnosc rezerwacja
    Galeria:
Pokaż film
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

3 osoby oglądają tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu,  3 godz 11 minut temu

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij