Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Jak wypoczywać aby zregenerować i uzdrawiać zarówno ciało, jak i duszę ?

Termy - znane, lubiane i często odwiedzane w starożytnym Rzymie, szturmem wróciły do łask. I choć ich pierwotna funkcja uległa zmianie, współczesne kąpieliska termalne cieszą się równie dużą popularnością. Nic w tym dziwnego - kąpiel w gorącej wodzie źródlanej to balsam dla duszy i ciała.

Stres i przemęczenie
Współcześnie pracujemy, żyjąc w biegu, chcąc pokazać, że możemy więcej, szybciej i lepiej. Ta ciągła pogoń sprawia, że zapominamy o sobie, bliskich i tym co najważniejsze – zdrowiu! Życie w ciągłym stresie to prosta droga do pracoholizmu i wyczerpania organizmu. Możemy jednak się przed tym uchronić! Wystarczy przez chwilę pomyśleć tylko o Sobie i bliskiej osobie. Przemęczone ciało i wyczerpany umysł błagają o chwilę odpoczynku! Tym razem nie pomoże już kolejna filiżanka kawy czy suplementy diety. Tym razem potrzebujesz prawdziwego wypoczynku!
Zdrowy wypoczynek w kurorcie wód termalnych
Natura lekarstwem
Wydaje się, że na urlop w pięknym, ciepłym i przesyconym spokojem miejscu nie mamy ani czasu, ani możliwości finansowych? Nic bardziej mylnego! Aby zaznać chwili relaksu, odpocząć i naładować życiowe akumulatory wcale nie musisz udać się w kilkugodzinną, męczącą podróż samolotem lub wydać fortuny. Nasz południowy sąsiad – Słowacja, to niewyczerpane źródło ciekawych atrakcji, możliwości wypoczynkowych i regeneracyjnych. Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś tego bogatego w gorące, zdrowotne źródła kraju to nie zwlekaj! 
 
Gorące, słowackie źródła
to najbardziej naturalny a zarazem najprzyjemniejszy sposób dbania o zdrowie. Rezerwacja i podróż zajmą Ci niewiele więcej czasu niż spakowanie walizki. Cisza, spokój, bliskość natury są na wyciągnięcie ręki! Zadbanie o swoje zdrowie nie kosztuje wiele, a przynosi jedynie korzyści. Już teraz możesz odkryć Słowację wraz ze wszystkimi jej atrakcjami: przeciwbólowymi kąpielami borowinowymi, odprężającymi wodami termalnymi czy pięknymi górskimi widokami, które są kojącą ucztą dla ducha!
 
Polecane
Pobyt i kuracja w licznych kurortach termalnych wód w Afrodycie na Słowacji pozwolą Ci wypocząć, zrelaksować się, nacieszyć oczy pięknymi widokami, zapomnieć o problemach oraz wyciszyć się. Zdrowotne aspekty pobytu przyjdą same! Nawet nie zauważysz, kiedy poprawi się Twój nastrój, wróci życiowa energia, chęć do działania i podejmowania nowych wyzwań!

 

    Galeria:
Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

9 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij