Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Gorące źródła! Dlaczego to doskonały wybór?

Czy też tak masz, że jesień kojarzy Ci się z niebem zaciągniętym przez cały dzień ciemnymi chmurami, kidy łatwo zmoknąć nawet na najkrótszym spacerze? Trudno też być optymistą, kiedy liście jak na złość, zamiast zabarwić się na złoto i czerwono, butwieją na gałęziach, oj, trudno też pogodzić się z zimnem!

 

Sposób na jesienną chandrę
Jesienna pogoda szalenie sprzyja depresji. Nie dość, że kolejny projekt ma coraz większy poślizg, to nawet w domu nic się nie układa tak, jak powinno. Nie znam nikogo, kto choć przez chwilę każdego dnia nie marzyłby o tym, żeby to wszystko rzucić. Da się? Da się! I wcale w tym celu nie trzeba przeszukiwać ofert z Karaibów ani rzucać się na Baleary. Wystarczy Słowacja. Słowacja?! Phi, a co tam niby jest, same góry. No tak, góry i gorące źródła. Coś, co cieszy przez cały rok.
 
Patince, Poprad, Bajonice..
to tylko niektóre propozycja na jesień. Góry osłonią od dojmującego chłodu północnego wiatru, a ciepła woda pozwoli zapomnieć o wszystkich problemach. Jeżeli dodatkowo pobyt połączyć ze zwiedzaniem zamków, spacerami górskimi i różnymi dobroczynnymi zabiegami, to oferta taka jest jeszcze lepsza niż najpiękniejsze letnie wakacje.
 
Ceny, sezony i ulgi
Sezon w słowackich Tatrach nie zamyka się nigdy, więc różnica cenowa między jesienią a środkiem lata nie jest wcale duża. Wiele biur podróży kusi niskimi cenami, ale najczęściej wtedy ograniczona jest nie tylko liczba atrakcji i wycieczek fakultatywnych, lecz również liczba zabiegów czy biletów do basenów termalnych. Każde z biur podróży ustala także własną tabelę ulg, prowadzając niższe taryfy dla dzieci poniżej 3 roku życia i tych nieco starszych, bo do 12.
 
Poszczególne kompleksy uzdrowiskowe tworzą dla turystów własne atrakcje, ale tak naprawdę dla większości Polaków, mieszkających cokolwiek w nizinnym kraju, sam pobyt gorących źródłach termalnych wód na Słowacji jest już przeżyciem klasy nieporównywalnej. Mikroklimat źródeł sprawia, że jest cieplej niż u nas. Trudno oddać to słowami, ponieważ jest to mikroklimat charakterystyczny tylko dla jesieni – zapachy jesieni mieszają się z nutą mineralnych wód z głębi ziemi. Jest to przeżycie całkowicie niezwykłe, a jeśli wrażenia estetyczne połączyć z walorami zdrowotnymi pobytu w i skutecznością indywidualnie dobieranych zabiegów leczniczych, rewitalizujących lub relaksacyjnych, to w zasadzie nie bardzo rozumiem, jak można jechać na wakacje na Teneryfę – przecież tam nic się nie dzieje!
 
Jesień przy gorących źródłach termalnych wód na Słowacji – to jest dopiero wypoczynek, jakiego nigdzie indziej nie można doświadczyć.

 

Kompleksowy, zdrowy wypoczynek w kurorcie termalnych wód.. BOJNICE

Pomóż innym nas znaleść
Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

5 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij