Znajdź nas na Facebook'u ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour linkedin Family Tour

Gwarancja STOP Wirus®

  • wSPAniały zdrowy wypoczynek
  • Odprężenie dla ciała i umysłu

WAŻNE: wSPAniały, zdrowy wypoczynek w Oazach / Kurortach wód termalnych (gorących źródłach) na Słowacji cieszy się dużym zainteresowaniem i powodzeniem - Jako bezpieczna alternatywa dla dalekich podróży samolotem i autokarem. Dlatego zalecana jest wczesna rezerwacja (tylko 10% zadatku) co gwarantuje Nam, iż będziemy wypoczywać w odpowiadającym terminie. 


 


Gwarancja STOP Wirus® w cenie wypoczynku!
wychodzi naprzeciw obawom i zapewnia spokojny czas oczekiwania
na upragniony wypoczynek (z gwarancją miejsc) oraz sam wypoczynek.


A) Tylko 10% zadatku by zarezerwować - gwarantuje nam miejsca w przypadku wystąpienia jednej z okoliczności opisanych poniżej zwrot całej wpłaty.

B) Bezkosztowa anulacja rezerwacji (zwrot całej wartości wypoczynku), gdy Główny Inspektorat Sanitarny i/lub Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyda ostrzeżenie odradzające podróży do Słowacji.

C) Bezkosztowa anulacja rezerwacji (zwrot całej wartości wypoczynku), gdy w docelowej miejscowości wypoczynku zostanie odkryty wirus lub zostanie ogłoszona kwarantanna (niepotwierdzony wirus).

 

Dlaczego warto wypoczywać przy gorących źródłach?

Niezwykły dar Matki Natury – Naturalne, gorące źródła wód termalnych. Zazwyczaj położone na styku płyt tektonicznych, dzięki czemu mają indywidualny skład i naturalną czystość. Od zarania dziejów samoczynnie wypływają na powierzchnie ziemi niosąc ze sobą lecznicze minerały, pierwiastki i pierwotną energię. Ich wiek określa się w tysiącach lat, podczas których zmieniały glebę, florę i mikroklimat swojego otoczenia przekształcając okolicę w prawdziwe OAZY życia. W ciągu wieków służyły jako schronienie, bezpieczna ostoja i naturalny szpital.

W erze nowożytnej medycyna doceniła naturalne właściwości zarówno wód, jak i całej okolicy, która jak już wspomniano, przez tysiące lat była powoli nasączana dobrami natury. Stąd też niezwykły mikroklimat (w każdym kurorcie trochę inny), zawsze jednak dobroczynny dla człowieka. Każdy kurort dorobił się także własnych specjalistycznych masaży i zabiegów, w których wykorzystuje się ludowe doświadczenie połączone z osiągnięciami naukowymi.

Gorące źródła naturalnie niszczą wirusy i bakterie czego dowodem jest, iż do chwili obecnej w żadnym termalnym kurorcie na świecie nie potwierdzono wystąpienia koronowirusa, co chyba najlepiej wskazuje na ich pozytywne działanie. Kurorty gorących źródeł podlegają rygorystycznym normom sanitarnym i medycznym, spełniają też najwyższe standardy obsługi klienta co zapewnia luksusowy, zdrowy wypoczynek oraz bezpieczeństwo!

 
Woda była na długo przed pojawieniem się człowieka na ziemi. Stanowi ok. 70% masy ludzkiego ciała, jest być może najważniejszym pierwotnym nośnikiem informacji – pierwotnym DNA życia na ziemi.

 

Strona główna Wstecz Dalej
zamknij

6 osób ogląda tę stronę / ofertę

zamknij

Ostatnia rezerwacja oferty / pakietu, 

Zadaj pytanie

Sprawdź dostępność miejsc bezpośrednio u specjalisty Tel: 33-853-2075 lub Mobile: 53-43-43-500 lub przez >>formularz<<

zamknij